שכנים

היא עברה לדירה הזאת כבר יותר משנה. בדירה ממול גרה משפחה עם שלוש ילדים ודירה נוספת הייתה ריקה. יום אחד היא חזרה מהעבודה, כרגיל היא נכנסה למעלית. ביחד איתה נכנס בחור בן 35. גבוה ויפה, ישר רואים שהוא לא זר למכוני כושר. היא לא יכלה לחשוב באותו הרגע שהנסיעה הזאת ממש לא מקרית.. כאשר הם הגיעו לקומה שלה, היא הייתה כל כך שקועה במחשבות שלה שלא שמה לב שהוא יצאה ביחד איתה. היא התקרבה אל הדלת שליה והוציאה מפתחות כדי לפתוח את הדלת ואז היא שמעה את הקול שלו מאחורה:
"היי. אני השכן החדש שלכם. שמי דניאל" – הוא אמר עם חיוך
"אלווירה" – היא חייכה בתשובה -"נעים להכיר" 
"תקני לתה, מתישהו" – הוא הציעה לה
"בסדר" – היא ענתה ונכנסה לדירה. 
אחרי המקרה הזה היא לא פגשה אותו משהו כמו שבועיים. אבל בגלל שהמיטה שלה הייתה ליד הקיר לדירה שלו היא שמעה כל מה שקרה שם כל יום. והיא הייתה חייבת לציין שחיי הסקס שלו היו די מרשימים. היה אפשר לשמוע הכל, איך כל יום הוא נהנה מסקס מאוד רועש ואלווירה ניצלה את זה כדי לעשות ביד. 
היא הייתה בחורה יפה. בעלת גוף מאוד סקסי ושדיים גדולים. היא הייתה צעירה, קצת מעל 25, אבל בגלל העבודה העמוסה שלה היא נאלצה לשכוח מיחסים וחיים אישיים. כבר לא היה לה סקס חמש חודשים וכל הגניחות שהיא שמעה דרך הקיר גרמו לקנאה די גדולה. 
יום אחד אחרי שבוע עמוס במיוחד בעבודה, ביום שישי אלווירה נכנסה לאמבטיה. פתאום היא שמע צלצול בדלת. זה היה השכן שלה. היא עמדה לבושה רק בחלוק שממש לא היה מסוגל להחביא את השדיים שלה. כאשר היא הסתכלה לתוך העינית הלב שלה התחיל לדפוק מהר יותר והיא הרגישה לחץ בבטן. היא פתחה את הדלת ככה שיהיה אפשר לראות רק את הראש העוף במגבת. 
"ערב טוב" – היא גמגמה -"איך אני יכולה לעזור?"
הוא חייך והיה אפשר לראות ניצוצות בעיניים שלו
"אולי יש לך קפה? אני חייב לקום מוקדם מחר וכל החנויות כבר סגורות"
"כן, בטח" – היא ענתה לו – "תיכנס"
היא פתחה את הדלת. היא ניסתה לסגור את החלוק כמה שיותר כדי שהוא לא יראה שום דבר מיותר. זה לא ביוק עזר, כי כל מה שהוא רצה לראות הוא ראה ישר. היא הלכה לכיוון המבטח. הראש שלה הסתובב, היה רטוב בין הרגליים. היא שפכה קצת קפה למיכל ריק וחזרה למסדרון. היה לו קשה מאוד להוריד את העיניים מהשדיים שכל רגע ניסו לברוח מהחלוק שלה. הוא הרגיש כובד במכנסיים שלו וכאשר היא התקרבה הוא לא היה מסוגל לשלוט בעצמו. הוא תפס אותה, חיבק והתחיל לנשק. 
היא הייתה בשוק. התנהגות כזאת היא ממש לא ציפתה. בכל זאת היא ממש לא התנגדה ואפילו ענתה על הנשיקה שלו. הוא הרגיש שהדרך פתוחה וסגר את דלת כניסה. הנשיקות החמות שלו גרמו לה להשתגע. הרגליים כבר לא החזיקו אותה. החלוק כבר מזמן נפתח והשדיים המדיהמות שלה היו בחור. היד שלו מזמן הייתה אצלה בין הרגליים ושיחקה עם הדגדגן שלה. היא הורידה את המכנסיים שלו וגילתה שהוא בלי תחתונים והזין העבה שלו כבר עמוד ומוכן. הם המשיכו להתנשק והיא שיחקה עם הזין שלו. הוא לא היה ארוך במיוחד, אבל העובי שלו היה מאוד משמעותי. 
"חמודה, את מדהימה….אבל יש לך גומיות?"
"כן, בחדר" – היא לחשה לו.
הם נכנסו לחדר שינה. היא הוציאה קונדומים וכבר רצתה לעלות על המיטה, אבל הוא עצר אותה. הוא קיפל אותה על ארבע על הצד של המיטה. אז הוא פתח את הרגליים שלה, התיישב והתחיל ללקק. ליקוק טוב כל כך היא לא הרגישה בחיים שלה. הוא היה כל כך טוב שזה הרגיש כאילו הלשון שלו נמצא בכל מקום. הוא היה בתוך הכוס שלה, אז על הדגדגן ורגע אחרי זה הוא היה מוצא את פי הטבעת שלה. אחרי כמה רגעים היא גמרה וכמעט נפלה על הרצפה. 
הוא קם והצמיד את הזין אל הפנים שלה. היא התחילה למצוץ את הראש ובאיטיות הכניסה את הזין עמוק יותר. הזין היה כל כך עבה שבקשי היה נכנס לפה שלה. בגלל הרגשות האלה היא גמרה שוב פעם. אחרי 10 דקות הוא לקח קונדום. הוא הלביש אותו, השכיב אותה על הגב והכניס בכל הכוח. היא לא הספיקה להבין מה קורה והזין העבה שלו כבר התחיל לזוז בתוכה. היא צרכה מתשוקה והנאה.הרגשתי את עצמי כמו נערת ליווי אמיתית היא הבינה למה כל הבנות צערו וגנחו דרך הקיר. הם שינו עוד מספר תנוחות עד שהוא לא גמר לה על הגב בדוגי. על הבוקר היא הכינה  לו קפה והוא עזב. זה לא היה המפגש האינטימי היחיד שלהם, אבל זה כבר סיפור אחר לגמרי.