שיעורים פרטיים


היא נכנסה למשרד שלו, בחורה צעירה בחצאית קצרה וחולצה מכופתרת חצי שקופה שעטפה יפה שדיים גדולים מאוד.  שיער בלונדיני ארוך במיוחד, פנים מושלמות עם עיניים כחולות ושפתיים שבא לנשק. היא   הייתה יפה כל כך שקשה לתאר. יפות כאלה הוא ראה רק ב-Geisha Escort
"שלום טלי" – פרופסור חייך לה, קשה להגיד שהוא לא היה מופתע ממראה שלה -"תשבי"
"שלום דוד" – היא הורידה את המבט שלה למטה במבוכה והתיישבה מולו.
השעה הייתה די מאוחר, כמעט אף אחד לא נשאר באוניברסיטה. כל הסטודנטים והמרצים כבר הלכו לבית. דוד נשאר כדי לעזור לתלמידה שלא כל כך הצליחה במקצוע שלו. לא היו לו תוכניות מיוחדות עבורה, הוא היה נשוי. את האמת, בזמן האחרון הם רבו הרבה, אבל זה קורה בכל משפחה,לא? היא הייתה אצלו בהרצאה פרטית כבר בפעם חמישית.
"טוב…נתחיל" – הוא חייך והוריד את העיניים שלו מהשדיים שלה.
הם למדו כמעט שעה, כבר היה חושך והגיע הזמן לעזוב.
היא אמרה לו שלום, הוא הוביל אותה אל הדלת. אז קרה משהו…דוד לא הבין מה בדיוק ואיך זה קרה, אבל כאשר הם כבר היו ליד הדלת הוא תפס אותה בפתאומיות, סיבב אליו ואז נישק. להפתעתו, לא רק שהיא התנגדה, היא ענתה על הנשיקה שלו בתשוקה רבה. הוא ישר הרגיש שחסר לו מקום לזין במכנסיים. הוא הרים אותה והושיב על השולחן שלו. פתח את החולצה שלו, הוריד אותה וגילה שאין שום דבר מתחת. הוא ישר התנפל על השדיים שלה. הפטמות העומדות שלה וריח של הבושם שלה הרגיש לו כמו הדבר הטוב ביותר בעולם. היא בזמן הזה ניסתה לפתוח את הרוכסן שלו.
כאשר האצבעות שלה נגעו בזין הוא נרתע. לא היה לו מזמן סקס עם אשתו. הוא המשיך לנשק את השדיים שלה והיא שיחקה עם הזין שלו. אז היא ירדה מהשולחן ועל הברכיים מולו. הלשון שלה נגע בזין ושניה אחרי זה הוא כבר היה בפה שלה. דוד התחיל לגנוח. הוא כבר היה מוכן לגמור, אבל היא עצרה בפתאומיות.
"אני רוצה אותך…."
היא שוב פעם עלתה על השולחן, הוא הוריד את התחתונים שלה, משך אותה אליו והכניס את הזין שלו. היא התחילה לגנוח. בהתחלה הוא זיין אותה באיטיות ואז התחיל להגביר את הקצב. הוא הרגיש שהאורגזמה מתקרב. הטלפון שלו התחיל לצלצל, אבל כבר לא היה אכפת לו, הוא המשיך לזיין אותה. היא זרקה את הראש שלו לאחור ומחצה את השדיים שלה. המראה הזה רק חרמן אותו עוד יותר. אשתו בהשוואה עם הבלונדינית הצעירה והחמה הזאת הייתה כמו עכבר אפור. הוא המשיך לזיין אותה עד שהרגיש שהגיעה הזמן. הוא עצר והוציא את הזין שלו:

"אני הולך לגמור"
היא שוב פעם ירדה למטה, תפסה את הזין שלו וזרם חזק של שפיך התחיל למלא את הפה שלה.