בסאונה

זה שהנטייה המינית שלי לא רגילה הבנתי בגיל מאוד צעיר, אבל בגלל שאני תמיד הייתי בחורה ביישנית לא יכולתי למצוא אומץ להתחיל עם בנות שמשכו אותי. העולם שלי התהפך כאשר הגעתי לאוניברסיטה. שם מצאתי מלא חברים חדשים, ביניהם הייתה בחורה בעלת יופי מדהים ביותר. היא הייתה מאוד כריזמטית והייתה מעוררת בי חשק לעשות. כל פעם שהייתי רואה אותה הלב שלי היה יורד למטה, גלים של חום היו עוברים דרך כל הגוף שלי. כל פעם שהייתי חוזרת הביתה הייתי מפנטזת על מפגש אינטימי איתה במקלחת. כמה אורגזמות קיבלתי כאשר חשבתי עליה, קשה לספור. לא יכולתי לעשות עם זה כלום, כי פחדתי שכולם ידאלי שאני לסבית.

הכל השתנה בסוף ספטמבר, אחרי אימון נוסף בחדר כושר הלכנו למקלחת. זאת לא הייתה הפעם הראשונה שראיתי את הגוף המדהים שלה וכל פעם הייתי חייבת לצבור את כל הכוחות שלי כדי להחזיק את עצמי בידיים. איך הייתי רוצה לגעת בשדיים שלה, בפטמות שלה. כמו תמיד אחרי מקלחת נכנסנו לסאונה. התיישבתי על הספסל וישר קפצתי מכאב. הספסל היה כל כך חם שקיבלתי קביעה על השפתיים שלי למטה. רציתי לצאת משם לאוויר הקריר, אבל מישהו סגר את הדלת ואז גם כיבה את האור. כנראה המנקה לא ידעה שמישהו נשאר שם.

היה מאוד חשוך, הכאב היה מאוד חזק, אני עמדתי שם והחזקתי את הידיים בין הרגליים. היא צחקה בהתחלה, אבל אז הציעה עזרה. היא התחילה ללטף בעדינות את השפתיים שלי, זה היה מאוד נעים וישר שכחתי מהכאב. אז היא עברה אל התחת, היא הכניסה אצבע לשם. היא ידעה שאני עדיין בתולה ולא רצתה לגרום לי לעוד כאב היום. נשכבתי על הרצפה, כבר לא היה אכפת לי שהכוס שלי בוער, כי האש של השתוקה שהיה בפנים, היה הרבה יותר חזר. משכתי אותה אלי והתחלנו להתנשק. זאת הייתה נשיקה מאוד חושנית. הידיים שלי טיילו על הגוף שלה. המיצים שלה התערבבו עם הזעה – זה היה ריח מקסים מאוד. החלפנו תנוחה, נעמדתי על הברכיים מולה והיא לקחה את השיער שלי ומשכה אל הכוס שלה.

לא היה לי ניסיון, אז זרמתי. הייתי כמו חייה ראבה, רציתי להתאחד איתה לגמרי, להגיש את מה שהיא מרגישה. היא התחילה לגנוח ולזוז לכיוון התנועות שלה. היא התחילה לקרוא לי במילים מגונות והרגשתי שהיא כבר לא כל כך מבינה מה קורה מסביב. הכוס שלה התחיל להיפתח והצלחתי להכניס לשם אגרוף שלם. זיינתי אותה כמעט עם כל היד ובמקביל עשיתי ביד לעצמי. גמרנו כמעט ביחד.

מאותו היום היא הפסיקה את הקשר איתי וחודש אחרי זה עברה למקום לימודים אחר.