נערת ליווי יוקרתית

"יקירתי, איזה תחכניות יש לך לערב?" – אני שומעת דרך הטלפון.
"איזה תוכניות יכולות להיות אצלי חוץ מלחכות לשיחה שלך. אתה בזמן האחרון לא נותן לי יותר מידי תשומת לב"
"מה קרה? יפה כזאת ולא מצליחה למצוא קונים לחור שלך? אולי תשני את המחיר שלך?"
"מתוק שלי, הייתי בכיף נותנת לך גם בחינם אבל לצערי החיים כל כך יקרים היום"
"טוב בכל מקרה אני מחכה לך היום אצלי ב-12. וזה…קחי את כל מה שצריך"

כל מה שצריך? אני מנסה לזכור למה הוא מתכוון. תחפושת של עוזרת בית? לא, הוא גבר עשיר ודברים כאלה אוהבים גברים רגילים. שוט? לא זה בדרך כלל זקנים שכבר לא עומד להם מסקס רגיל. כדורים וגינאלים? כנאה הוא מדבר עליהם. אלה שנשואים אוהבים דברים מוזרים, כי האשה שלהם אם פותח את הרגליים זה כבר טוב, לעשות משהו מוזר זה אין סיכוי. קיצור, אנחנו נערות ליווי עוזרים לגברים להוריד את הלחץ, להרגיש את טעם החיים כמו שאומרים. אין סיכוי שחברה יכולה להסתדר בילדנו.

אם המחשבות הפילוסופיות האלה הלכתי להכין את עצמי לפגישה בחדר אמבטיה. ניקיון גוף במקצועה שלנו זה דבר מאוד חשוב, כי זה כלי עבודה העיקרי שלנו. לבשתי את הלבשה התחתונה הסקסית שלי ובוחרת בחצאית קצרה וחולצה עם מחשוף עמוק מאוד. לפני היציאה שוב פעם מסתכלת במראה ואני ממש לא מבינה למה הם מתלוננים על המחיר. ב-12:15 אני ליד הדלת של הלקוח. הוא פותח את הדלת ואני קופצת עליו.

"יקירי, כל הרבה זמן לא התקשרת, התגעגעתי"

הוא מחייך ומחבק אותי בחזרה. הידיים שלו ישר נכנסים מתחת לחצאית ומתחילים למחוץ את התחת.

"שוב פעם מאחרת? כבר חשבתי שלא תגיעי. צריך להעניש אותך על האיחור"

להעניש? עכשיו נזכרתי. הוא הפליק אותי חזק בזמן שהייתי קשורה למיטה בפעם שעברה. שום דבר מיוחד בגדול, לא פעם הראשונה והיה גם הרבה יותר חזק.

"לא, בבקשה לא, הראי לא תענישו אותי על 15 דקות איחור? זה פעם אחורה"
"בטח שאני הולך להעניש אותך" – אש נדלק בעיניים שלו -"זה לטובתך. שרמוטות כמוך חייבות ללמוד מה זה להיות מדויק, אחרת תעבדי יותר מידי"

אחרי שהוא אומר את זה הוא דוחף אותי על השולחן ומרים את החצאית שלי. כמה שניות הוא מסתכל על התחת שלי, אז מוריד את התחתונים שלי – "ביקשת את זה מזמן". הוא מתחיל עם סטירות מאוד קלות. אני עושה קולות, בהתחלה כדי לשחק את עצמה נהנית, אז זה במאת מתחיל להיות נעים. לפעמים הסטירה הייתה מתלבשת על הכוס שלי ואז הרגשתי זרמים עוברים דרך הגוף שלי.

"אתה קשוח מידי איתי" – אני לוחשת לו.
"ממש לו, תחת כמו שלך חייבת לקבל סטירות"

אז אני מקבלת עוד אחד, זאת כבר חזקה. הוא ממשיך להלביש סטירות על התחת, אני מנסה להשתחרר.
"תעצרי, תשבי במקום, תמשיכי לזוז ואני יקח חגורה" – אני עוצרת כמו ילדה טוב – "כל הכבוד, זונזונת טובה" – הוא צוחק. הסטירות ממשיכות, התחת בוערת כבר -" מסכנה" – פתאום הוא אומר – "הגעת לעשות סקס ואני לא קודח את החורים שלך"
"כן, יקירי, החורים שלי כבר רוצים להרגיש אותך בפנים" – הוא פתוח את התיק שלי ומוציא משם צעצוע אנאלי – את רוצה את זה?"
"כן! בבקשה!" – הוא מכניס לי אותו חזק לתחת בלי לשים חומר סיכה עליו. אני צועקת כאילו מכאב. למה כאילו? בוא נתחיל מזה שאני בחורה מנוסה והתחת שלי רגיל לגדלים כאלה ואני אף פעם לא מגיעה ללקוח בלי למרוח חומר סיכה לפני.
"בוא נמשיך" – שוב פעם סטירות על התחת, אבל הרבה יותר קלות, מה נגמרו לו הכוחות? אז הוא מסובב אותי אל המראה. תחת אדומה עם צעצוע. הוא מוריד את בגדים שלי ואני נשארת ערומה, רק בגרביונים שלי וצעצועה בחור האחורי.

"כואב התחת?" – הוא שואל אותי – "אני ארחם עליך עוד שני" – אז הוא הולך לצד השני של החדר ומתיישב על כורסה. "תזחלי לכאן" – הוא אומר לי – "יש לי מתנה בשבילך" – אני יורדת על ארבה ומתחילה לזחול אליו, פתוחת את החלוק שלו – "אתה כל כך טוב איתי" – הזין שלו לא יותר מידי גדול, אבל הוא לא נכנס כולו לתוך הפה שלי. אני מלטפת אותו עם היד – "תתחילי לעבוד" – סטירה על הראש – "אם אני ארצה לעשות ביד אני יעשה את זה לבד, ואת תעבדי אם הפה" -" סליחה…." – אני מתחילה למצוץ, כל כמה זמן אני משנה את הקצב, לפעמים נוגעת עם השניים. מציצה זה אומנות, הכי חשוב למצוא את הדרך לכל גבר בנפרד. להבין מה מגרה אותו.
"תלקקי את ביצים, איזה כיף!" – ללקק את הביצים זה קל, הלסת לא מתעייפת כל כך. התחת כבר התחילה לכאב. אני מקווה שהוא שכח מהצעצוע ואני יכולה להוציא אותה בלי שהוא יראה – "כל הכבוד, הגיעה זמן לעשות סקס כמו שצריך" – הוא לוקח אותי ביד ומביא אל המיטה. הוא משכיב אותי על הגב ומתחיל בעדינות ללטף את הכוס שלי.
"אני רואה שאת כבר רטוב. בטח כבר מתה מרצון? איזה כוס צר, מה מזמן לא היה לך סקס? מה עם התחת? בוא נוציא את הצעצוע כבר" – סוף סוף התחת שלי משתחרר. באותו הרגע אני מרגישה איך הוא מורח חומר סיכה על התחת. – "תעמדי על ארבע" – אני עושה את מה שהוא מבקש ואחרי כמה רגעים אני מרגישה זין חודר לתוך התחת שלי. סוף סוף! הוא מחזיק אותי בצדדים ומזיין אותי חזק וטוב. הוא מוחץ את השדיים שלי, מושך בפטמות. הראש שלי מסובב.
-"אוהבת את זה שרמוטה?" – "כן! יותר חזק!" – אני כמעט נחנקת – "אל תתני לי פקודות" – אני מקבלת סטירה. הוא מוריד את הקצב עד למינימום. הוא מצא את דגדגן שלי ומתחיל לשחק איתן. -"בבקשה! עוד! אני הולכת לגמור" – "עוד לא הזמן" – הוא מפסיק את המשחק עם יד. אז הוא מוציא דילדו ומכניס אותו לתוך החור השני שלי ומתחיל לזיין אותי בשני החורים.

"זה כל כך טוב! תמשיך! אל תרחם עלי! תזיין אותי יותר חזק!" – הוא מתחיל לזיין אותי שיא היכולות שלו – "אני גומרת!!"
"תגמרי זונה" – והוא מכניס את זין כמה שיותר עמוק. נהיה לי חשוך בעיניים, כל הגוף שלי רועד. מאחורה הזיין שלי נופל עלי. כאשר הנשימה שלנו חזרה הוא הראה לי את השעון.
"אני רואה שלא הצלחתי ללמד אותך לשמור על הזמן" -מחייכת לו בחזרה – "כנראה אתה חייב לי בונוס"