ערב באווירה אינטימית

מוסיקה עדינה מנגנת מחוץ לדלת של דירה דיסקרטית בתל אביב, ואנחנו נהנים זה מזה לאור פנס מוזר. אמבטיה מלאה מרגיעה את גופנו ומחשבות זורמות כמו טיפת דבש על הלחי. אנחנו שותים יין אדום, ונהנים מניצוצות במבטים שלנו.

היין מתחיל להשפיע ואני רואה סומק בלחייך. אני טופס את הרגל שלך בעדינות ולאט לאט משפשף את הכף רגל שלך. אני אוהב להסתכל על שינוי המבט בעיניים שלך: הם בהדרגה הופכות למעוננות ומאבדות את המיקוד. האצבעות שלך כבר בפה שלי, ולשוני החם מוצא את האזורים הרגישים ביותר שאת אפילו לא חשבת שקיימות …

המים מחבקים אותנו בעדינות ואני רוצה לחלוק איתך את שמחת הבדידות. הידיים נופלות על ברכך ומחליקות מטה. אני מרגישה איך הבועות נפרדות מעור הקטיפה שלך ועולות למלה. ידיים מתחת למים מלטפות את הגוף שלך ואנחנו מתחילים להיות איתך כמו גוף פועם יחיד. האצבעות הופכות למרירות, והמחשבות ננעלות על צמא לסיפוק … ביד שמאל שלי אני בוחן היטב את החלק האינטימי ביותר של גופך, אשר מגיב בהערצה למגע הקל ביותר. למען רגעים כאלה, ושווה לחיות!

זה כל כך נחמד להביט לתוך העיניים שלך, ההתרגשות שלך מועברת אלי, ואנחנו כבר לא מסוגלים להתנגד מנשיקה נלהבת, שמפו ריחני מקרר את העור, ואצבעות עדינות משפשפות אותו לתוך השיער היפה שלך. את עוצמת את עיניך ונותנת את כולך לכוח העונג החושני.

אצבעות מתרוצצות על צווארך והדופק שלך משגע את לבי. כל כך הרבה קצף והידיים להוטים מרצון לרקוד על הגוף שלך, על הכתפיים ,אבל השדיים … עוצרות אותם ומבקשות אהבה מיוחדת … פטמות מקשיחות, מהפה חצי פתוח יוצאת אנקת הנאה. את כבר שכחת הכול, ואני נורא נלהב בגלל מהתנהגות הפראית שלך. מים חמים מרגיעים, אבל אנחנו לא צריכים להיכנע לו … את קמה מתוך המים ומכסה את הגוף שלך בתמימות עם מגבת, אני לא יכול לתת לך לעזוב בפשטות כזאת. הגוף שלך מושך את דעתי: משולש מגולח בין הרגליים שלך מושך כמו מגנט …

אני מושך בעדינות את הרגל שלך לצד וטובל את הלשון שלי בתהום של גן עדן … אני לא צריך דבש, אני צריך אותך! כל העצבים מחודדים ואני מרגיש כל תא בגוף שלך. אני רוצה שכולם יעזובו אותנו לבד, אנחנו כבר מחוץ לזמן וחלל … אני כל כך שמח לחשוב שאת מחכה לי ואני לא צריך לגרום לך לחכות … אני שופך מים קרים על עצמי ויוצא אליך.

זה מרגיש כאילו את ישנה: העיניים שלך סגורות חיוך קל משחק על השפתיים שלך. בזמן שלא הייתי לידך, הפעלת מוזיקה של אניגמה, ומוזיקה ארוטית מילאה את כל החדר. אני מזיז שמיכה צמרירית הצידה וקופא מן המראה האלוהי של גוף שלך. אני לא שם לב למראה הישנוני שלך, אני יורד אליך ומתחיל ללטף …הלשון כבר לא מציית לי ומתחיל לחיות את חייו העצמאים, הוא אוהב אותך ומוכיח את מסירותו …

הפרח שלך פורח, מתקשה ונותן לי צוף אלוהי … אני שותה אותו ועוצר מאושר …את לא פוקחת את העיניים, אבל הגוף שלך עונה בתנועה. אני עולה גבוה יותר, מנשק את הבטן, נושך את השדיים. הלשון, כמו משוגעת, מתארת את המעגלים סביב הפטמות … הפה שלי נפתח ואני מכסה את השפתיים העדינות שלך עם השפתיים שלי. אני מנשק בעדינות את הפנים שלך, את העיניים שלך, את המצח. אצבעות אומרים לי שאת כבר מוכנה … אבל זה עדיין לא הזמן.

אני מסובב אותך על הבטן ומתחיל לעסות את הגוף הרך שלך … אני מתיישב לידך, ממשיך ללטף את הגב, ההתרגשות מוחלפת על ידי עייפות מתוקה …את כבר מעלי והגוף שלך לוחץ עלי, את מתחילה לעסות את הגוף עייף שלי. הנה זה אושר, אין עוד עצב וחוסר ודאות … את קרובה, את נוגעת בי ואני מוכן למות מתוך אושר! את הופכת אותי על הגב והמבט המנומנם שלי מגלה נוף יפה של החזה היפה שלך, צוואר הברבור הדק והכתפיים הרכות.

אני שם את הידיים על בשדיים שלך ובעדינות לוחץ עליהם. עם הידיים שלך את עוזרת לי. היצר הגברי שלי מתפרץ לכיוונך בכוח בלתי מרוסן. אני מרים אותך על התחת חלקה ואלסטית, ואת מדריכה אותי לתוך השער של האושר שלך. אלוהים, את כל כך מתוקה בפנים … הצלילה הראשונה לוכדת אותי, עוצר את הנשימה שלי, ומביא תחושות לא ידועות דרך כל הגוף שלי.

הרגשות מוכנים להציף אותנו עם גל בלתי מרוסן ואנחנו כבר מרגישים את עצמנו מלאכים מאוהבים מהעולם האחר. אני נושם את ניחוחך ומביט באור המרצד של הנר אחר התנועות היפות שלך. הגוף שלי מתמוסס לתוך שלך ואני כבר מרגיש מה שאת מרגישה … מוסיקה אינה מציגה חוסר איזון לתוך ההרמוניה שלנו, אלא מובילה אותנו לרמה חדשה של אחדות. ידי משוטטות סביב גופך, בוחנות את הסודות הלא מוכרים של הנאה הדדית.

האצבע שלי נוחת על כוס הוורוד שלך ומתחילה לשפשף אותו בעדינות. הנשימות שלנו מתמזגות יחד ואני מתחיל להבין שבקרוב מאוד את תאבד את השליטה על עצמך …

אני מניח אותך על כריות ענקיות, ומפשט את רגלים שלך, אני נכנס לתוכך עד הסוף.. אני מרגיש אותך טוב מדי וכבר לא מסוגל לרסן את גל החושך … אני יוצא ממך ומזג את הבטן שלך עם זרם חם של הזרע שלי.

אבל המפגש האינטימי שלנו רק התחיל, כי עם נערת ליווי ברמה כזאת אני לא מסוגל לעצור.