מועדון לילה זה לא המקום שלנו

שנינו לא אוהבים מועדונים. את האמת השונא אותם,אז למה אני כאן? כי באתי עם חברים. ראיתי את זה בעיניים שלך,אני שם לב לדברים כאלה. אבל במועדון יש הרבה אנשים והבאדתי אותך לפני שהספקתי לדבר. ראיתי אותך שוב בחוץ כשיצאתי לעשן, עמדת לבד עם סיגריה. באתי אילך , אחרי כמה משפטים הבנתי שצדקתי. הצעתי לך להשאיר את החברים שלנו שם ובעצמינו לברוח לאן שהו,הסכמת. מצאנו את עצמינו בפרק ענק רחוק ממועדון, גיליתי שאת בחורה מאוד מעניינת ,השיחה בינינו זרמה. הייתה משיכה משוטפת, התיישבנו על הספסל,הבנתי שאני רוצה לנשק אותך, לא התנגדת.

זאת הייתה נשיקה מאוד ארוכה וחושנית, הידיים שלי טיילו בגוף שלך, את היית יותר ביישנית. המשכנו את הטיול שלנו ובלי כוונה,או אולי כן מצאנו את עצמינו במקום מבודד. רציתי המשך, הצמדתי אותך לעץ בשוב פעם נשקתי אותך. עכשיו כבר לא התביישת, הנחת את היד שלך על המכנסיים שלי מקדימה. כן, נכון. הזין שלי כבר מוכן. הוצאת אותו בזהירות, הידיים שלך היו קרות אבל זה עדיין הרגיש נעים.

ירדת למטה, הפה שלך ממש לא היה רק וזה הרגיש עוד יותר נעים. לא רציתי שזה יגמר מהר, עצרתי אותך,הרמתי למלה, נישקתי אותך. הכנסתי את הידיים שלי לתוך התחתונים,היית חמה ורטובה. סובבתי אות עם הפנים לעץ,הורדתי את המכנס שלך ונכנסתי. פעם ראשונה הייתה מהירה מאוד כי שנינו התחרמננו יותר מידי.

פעם שניה ושלישית כבר הייתה בדירה דיסקרטית שנסענו אליה ישר מה פרק. היו עוד הרבה פעמים באותו לילה. עד היום אני נזכר בחוויה הזאת. כבר עברו הרבה שנים ומאותו לילה אין שום בעיה בזוגיות שלנו עם חשק מיני. וכן, מאז לא היינו במועדון אף פעם.