סקס עם אחד שיש לה גדולות

לא מזמן התחלתי להנות מפורנו עם נשים מלאות, השדיים הגדולות שלהן חרמנו אותו די מהר ותמיד הייתי גומר במהירות. יום אחד אחרי ערב אוננות על פורנו של מלאות מצאתי אתר היכרויות לנשים מלאות. התחלתי לכתוב למלא נשים באתר, רק יום למחר קיבלתי מענה ואחד מהן. התחלנו להתכתב ולהכיר אחד את השני, די מהר השיחה עברה לכיוון של שיחות סקס. היא אמרה לי שהרבה זמן כבר לא היה לה סקס ,כי גברים לא מסתכלים עליה בדרך כלל.

היא הייתה ברונטית עם שדיים ענקיים ופנים די חמודות. אני הייתה עם גוף ממוצע(חדר כושר זה לא שלי) ,אבל המראה הכללי היה מושך. די אהבנו איך כל אחד מאיתנו ניראה. דיברנו כל הלילה איתה, שיתפנו פנטזיות סקסיות שלנו. לא רציתי למשוך יותר מידי וישר הזמנתי אותה למפגש אינטימי. תאמנו פגישה בעוד 3 ימים בסופ"ש הקרוב. בזמן שחיכינו לפגישה המשכנו לדבר,היא שלחה לי תמונות ארוטיות שלה, לא משהו חשוף במיוחד ,אבל זה הספיק לי כדי לאונן על התמונות האלה.

בתום השלושה ימים אספתי אותה מהבית ונסענו לדירה דיסקרטית ברמת גן שהשכרתי למשחקים שלנו. בדרך קנינו משהו לנשנש ובקבוק יין. ברגע שנכנסנו לדירה היא אמרה לי ללחת לחדר שינה ובעצמה הלכה לחדר אמבטיה להתארגן. הלכתי כמובן לחדר שינה,פתחתי את היין,מצאתי במטבח כמה כוסות ומזגתי. ברגע שסיימתי היא נכנסה לחדר בלבניי נשים ממש סקסיים. רק עכשיו הבנתי עד כמה השדיים שלה היו ענקיות.

-"אתה נהנה ממה שאתה רואה?"

הזין שלי כבר עמד,כמובן שאהבתי את מה שראיתי. התקרבתי עליה והתחלתי לנשק, הורדתי את החזייה שלה ושחררתי את המפלצות שלה. ישר התחלתי לנשק אותם, ללקק את הפטמות ,לנשוק אותם. היא סגרה את העיניים ,נשימה שלה התחילה להיות כבדה. הבנתי שהיא נהנית מזה. הכנסתי יד בין הרגליים שלה ודרך התחתונים הרגשתי שאני צודק, היא הייתה רטובה. היא לחשה לי לאוזן שהיא רוצה שאני ינסה את הטעם שלה. ממש לא הייתי נגד. ירדתי לברכיים,הורדתי את התחתונים שלה והתחלתי ללקק. בחיים לא ראיתי בחורה שנוזלת כל כך חזק , אחרי כמה דקות היא דחפה אותי למיטה והורידה את מכנסיים שלי. הזין שלי קפץ מהתחתונים. היא בלי להגיד מילה פשוט התיישבה מעליי והתחילה לרכב על הזין שלי. איזה הרגשה זאת הייתה, הכוס שלה היה מאוד צר, אבל בגלל שהיא הייתה רטובה הזין נכנס בלי בעיה.

אחרי כמה דקות הרגשתי שהיא גומרת, היא נפלה עלי בלי כוחות,לחשתי לה לאוזן אני רוצה לגמור על השדיים שלה. היא חייכה והסכימה. היא התיישבה על הצד של המיטה ,נעמדתי לידה והיא התחילה למצוץ. עם כל מה שהיה גם ככה כבר הייתי על הקצה ולא לקח לי הרבה זמן, הבנתי שאני גומר. הוצאתי את הזין מהפה שלה והתחלתי להשפריץ את הזרע על השדיים שלה.

את המשך של המפגש האינטימי שלנו אני ישיר לעצמי,אבל את היין לא יצאה לנו לגעת.